Atpakaļ

Festivāls VĀRTI - Balttour 2020 /VIDEO/, 30.01.2020

Vārti

Kopā ar brīnišķīgiem sadarbības partneriem Izstāde-gadatirgus BalttourRiga VintageMAD FormatAigars Milčs, Jānis Katlaps, KristineKutepovaAA Reklāma un mūsu mīļājiem atbalstītājiem Viesturs Tile un Z/S "Bērziņi" esam veikuši varenu ceļojumu, lai Balttour 2020 apmeklētāji pieturā "Pope" satiktu VĀRTU busiņu un ļautos azartiskam fotopriekam - balvā saņemot festivāla 3 dienu biļetes!

***

Festivāls VĀRTI, aizsācies pirms četriem gadiem, ar katru reizi pulcē aizvien lielāku skatītāju un dalībnieku skaitu un piedāvā daudzveidīgu muzikālo programmu – no klasiskās mūzikas līdz pat elektronikajai un rokam. Festivālā neiztrūkstošs ir Latvijas dziesminieku devums. Tieši dziesminieku nekomerciālā un tuvā klātesamība VĀRTOS rada to īpašo noskaņu, kas klausītājiem pēc festivāla noslēguma ļauj doties prom ar vārdiem “jā , te ir kaut kā savādāk.” Arī ainaviskā un vēsturiski šarmantā festivāla norises vieta spēlē savu lomu. Pagātne saplūst ar nākotni un veido neatkārtojamus tagadnes mirkļus. Ne velti Popi – ciemu kalnā ar nepilnu tūkstoti vietējo iedzīvotāju, senu muižu un brīnišķīgas akustikas apveltītu brīvdabas estrādi – mēdz dēvēt par mazo, aristokrātisko hipiju.

“Kad pirms trim gadiem ierados Popē uz pirmajiem VĀRTIEM, sajutu, ka šī vieta un cilvēki, kas pasākumu rada, ir pa īstam manējie. Festivālu nākotne ir tieši šādi nelieli, personiski, ar īpašu rūpību un attieksmi radīti notikumi. VĀRTI saskan ar cilvēka vēlmi saņemt augstvērtīgu kultūras devu, būt lēnā un mierīgā plūdumā un justies savā ziņā īpašam. Mūziķi, kas citur uzstājas pilnai arēnai, muzicējot salīdzinoši nelielam skatītāju pulkam, panāk ciešāku saikni ar klausītāju,” pēc 2019. gada festivāla atzina viena no apmeklētājām un līdzradītājām – rīdziniece Ilma Strazdiņa.

 

VĀRTI 2020 - BALTTOUR 2020