Tiekamies 7. VĀRTOS!

Divas dienas Popes estrāde, baznīca, muiža un dabas koncertzāles pulsēs vienā ritmā ar dullo dauku sirdīm. Īsumā par praktisko festivāla pusi:

Piezīmju grāmatiņa VĀRTI. Septītie

Atrast nemeklējot? Aptuveni tā Latvijas vasarā iepeldēja delfīns ar sauli uz vēdera, piesakot šī gada festivālu Vārti. Silto ūdeņu zivs ar dzemdi, kā delfīnus dēvēja senie grieķi, iespējams, arī ir vienīgais veids, kā atvērt septītos. Viņa beznosacījuma mīlestības gaismā sabirst iekšējie dialogi, ka ne jau uz šādu pasauli ir gribēts Vārtus vērt.

Dullo dauku festivālā VĀRTI skanēs Mārtiņa Freimaņa dziesmu koncertstāsts I AM FINE

Septītie VĀRTI vērsies piektdienas, 29. jūlija, vakarā, kad Popes estrādē pulksten 20 sāksies Mārtiņa Freimaņa pirmo dziesmu koncertstāsts “I am fine”.

VĀRTI izsludina programmu, sākas biļešu tirdzniecība

Šogad mūziķi, dziesminieki un klausītāji satikšanos Ventspils novada Popē svinēs 29. un 30. jūlijā, dullo dauku festivālā VĀRTI tiekoties jau septīto reizi! Popes estrādē skanēs gan Mārtiņa Freimaņa koncertstāsts I AM FINE, gan dziesminieku koncerts ar Imanta Kalniņa zelta dziesmu repertuāru noslēgumā, bet muižas ansamblī notiks dziesminieku autorkoncerti, aicinotieklausīties Arņa Miltiņa, Ievas Akurateres, Ilzes Gruntes, Raimondas Vazdikas un Kristīnes Locikas vēstījumā.

Freimanis joprojām dzīvs

Svētdien Liepājā, kultūras namā Wiktorija tiešsasites un klātienes koncertos pirmatskaņojumu piedzīvos Mārtiņa Freimaņa pirmo dziesmu koncertstāsts I am fine.

Notiks I AM FINE pirmatskaņojumi

Svētdien, 21.novembrī pulksten 16 interneta tiešraidē un pulksten 19.30 klātienē – kultūras namā “Wiktorija”, Liepājā notiks Mārtiņa Freimaņa pirmo dziesmu koncertstāsta “I am fine” pirmatskaņojumi.

VĀRTI ir vērti

 
Mīļie mūziķi, klausītāji, komanda, atbalstītāji, PALDIES!

Esi gaidīts!

Tiekamies!

Ar dziesmu ugunskuriem vērsies 6. VĀRTI