VĀRTI turpina kā producents

Ceturtdienas, 27. jūlija, vakarā uz mūsdienu un senās garīgās mūzikas a cappella koncertu “LUX AETERNA” Popes ev. luteriskajā baznīcā aicina starptautisku atzinību guvušais ansamblis “Mirgo”. Pirms un pēc koncerta būs apskatāma daļa no gleznotāju Ievas Rupenheites, Jāņa Kupča, Kristīnas Keires un Daigas Krūzes plenēra laikā tapušajiem darbiem, viņi Popes muižā uzturēsies un strādās no 24. jūlija. Kopizstāde tiks atklāta šī gada Kurzemes dzejas dienās 9. septembrī Pārventas bibliotēkā Ventspilī.

VĀRTI ir slēgti. Notikšana turpinās

Jau septiņus pavasarus festivāls VĀRTI ierasti vēstījis savu programmu, šis gads būs un vienlaikus nebūs izņēmums. Festivāls VĀRTI savus stāstus Popē ir izstāstījis. (...) Un estrādē ikvienu turpinoši gaida no Liepājas koncertdārza “Pūt, vējiņi!” uz Popi atvestais soliņš, uz kura plāksnītes iegravēti festivāla VĀRTI līdzrīkotājas, liepājnieces Maijas Kalniņas vārdi: “Liepāja – Pope. Viena sirdspuksta attālumā. Pasēdiet blakus. Un dzirdiet, kā skan. Brīvība būt tam, kas tu esi.”

Mārtiņa Freimaņa dzimšanas dienā pie klausītājiem dodas viņa skolas laikā radītā NEPRĀTA DZIESMA

Mārtiņam Freimanim 7. februārī paliktu 46 gadi. Un šodien pasaulē dodas dziesma, kuru viņš radīja, kad viņam bija ap 16. Vai iespējama labāka dāvana tik spilgtam, talantīgam, skaistu pretrunu un paradoksu bagātam cilvēkam un viņa talanta mīļotājiem?! Kopš Mārtiņš devies ārpus Zemes laika un telpas - pagājuši jau 12 gadi. Taču viņa radītā mūzika turpina skanēt.

Septītie VĀRTI – atvērti

Ventspils novada Popes brīvdabas estrādē, muižā, baznīcā un dabas koncertzālēs savus klausītājus 29. – 30. jūlijā saticis septītais festivāls VĀRTI.

Tiekamies 7. VĀRTOS!

Divas dienas Popes estrāde, baznīca, muiža un dabas koncertzāles pulsēs vienā ritmā ar dullo dauku sirdīm. Īsumā par praktisko festivāla pusi:

Piezīmju grāmatiņa VĀRTI. Septītie

Atrast nemeklējot? Aptuveni tā Latvijas vasarā iepeldēja delfīns ar sauli uz vēdera, piesakot šī gada festivālu Vārti. Silto ūdeņu zivs ar dzemdi, kā delfīnus dēvēja senie grieķi, iespējams, arī ir vienīgais veids, kā atvērt septītos. Viņa beznosacījuma mīlestības gaismā sabirst iekšējie dialogi, ka ne jau uz šādu pasauli ir gribēts Vārtus vērt.

Dullo dauku festivālā VĀRTI skanēs Mārtiņa Freimaņa dziesmu koncertstāsts I AM FINE

Septītie VĀRTI vērsies piektdienas, 29. jūlija, vakarā, kad Popes estrādē pulksten 20 sāksies Mārtiņa Freimaņa pirmo dziesmu koncertstāsts “I am fine”.

Freimanis joprojām dzīvs

Svētdien Liepājā, kultūras namā Wiktorija tiešsasites un klātienes koncertos pirmatskaņojumu piedzīvos Mārtiņa Freimaņa pirmo dziesmu koncertstāsts I am fine.

Notiks I AM FINE pirmatskaņojumi

Svētdien, 21.novembrī pulksten 16 interneta tiešraidē un pulksten 19.30 klātienē – kultūras namā “Wiktorija”, Liepājā notiks Mārtiņa Freimaņa pirmo dziesmu koncertstāsta “I am fine” pirmatskaņojumi.