Atpakaļ

Inese Sērdiene: Vēja zvani Popei. Tēzes, 10.07.2016

Vēstules

* Svētdiena. Pašu radīta svētku diena. No mazas sarunas dzimis pasākums. Skaidras trīs lietas: jātaisa vēja zvani, jādzied un jāsvin Antras un dzīvi vispār. Kāpēc vēja zvani? Pope. Tāpēc. Dziesminieku VĀRTI Kurzemē.

 

* Draugi ierodas eko veidā, atvedot gan dziesmas, gan ēdienus, gan domas. Antra sameditējusi kokus pie jūras Liepājā un atvedusi mālus.

 

* Sākot rosību - vispirms vīzija, tad materiāli nokļūst rokās un veido paši sevi. Katram savs pamats un vēja stāsts. Lēnām top darināti arī skanošie māla elementi – skaņu krelles. Rūpīgi. Rāmi. Sarunās skanoši. Līdz ar pirmajām lietus lāsēm, sākas māla glābšanas misija, un darbnīca tiek pārcelta uz iekštelpām, un viss turpinās.

 

* Vai zini, kā skan ziedi? Tik daudz sarunas, stāsti un smiekli iemālēti mazajos knipucīšos. Nē, tās nav piparkūkas, jā, tie ir māla prieki. Kad pirmais darbiņš nu ir veikts, sākas dziesmu laiks...

 

* Par laimi, darbs vēl nav galā - tas nozīmē, ka mums būs vēl viena skaista kopīga darba (svētku) diena. Māla skanošās rotas sagaida māla ceplis, bet mūs sagaida kopā likšanas notikums, kad šeit redzamais kļūs par VĒJA ZVANIEM, kas 18. un 19. augustā skanēs Popē!

 

 

Liepājā top vēja zvani Popei