Andžejs Beļevičs: mazliet ubags, mazliet kungs, pats sev sargs un malduguns

Nekad neesmu gribējis ar savu dziesmu ko īpašu parādīt vai pierādīt. Nevēlos nedz mainīt pasauli, nedz kādu audzināt vai mācīt. Mēs visi esam vienā un tajā pašā pasaulē. Dziedu, jo ir ko dziedāt, rakstu, jo man to vajag.

Zanda Štrausa: es esmu cilvēks, kurš dziedot top laimīgs

Īsti nezinu vai atbilstu šim cildinātajam, peltajam, izsmietajam, godātajam, brīžam nenovērtētajam, brīžam pārvērtētajam nosaukumam – Dziesminieks, bet ja tas ir cilvēks, kurš dziedot top laimīgs, tad es esmu Dziesminieks…

Agita Draguna: atbildes uz neatbildamiem jautājumiem izsakāmas tikai dzejā vai dziesmā

Man mēdz būt ilgi periodi, kad gadiem neuzrakstu vispār ne rindiņas (es ar to pat lepojos), jo rakstu tad, kad tiešām ir, ko teikt, kad pasaule smaržo un ir tik pilnskanīga, ka prieks tādu dāvināt citiem.

Preses relīze: Augusta pilnmēness laikā Latvijas dziesminieki ver VĀRTUS Popē

Augusts. Latvijas augusts. Ābeļu zari liecas - arvien smagāki -  tuvāk zemei. Pavasara ziedēšana pārvērtusies augļos. Arī Popē rāmi, bet neapturami briest raža. Ābelēs, labības laukos un popiņu dārzos. Vai tās ir Popes sievas, kuras dodas pie labības lauka, nobriedušu vārpu jūras, apvārsni lūkot un jūt jau abrā maizes mīklu rūgstam? Vai tās ir spīganas, kuras agrā pavasarī klausījās un sadzirdēja seno Popes kalnu? Vai arī tie ir ļaudis no malu malām, kas pošas uz Popi, lai piedzīvotu  ilgi gaidītu šīs vietas atkalskanēšanu… Ne tikai piedzīvotu, bet būtu daļa no tās. Daļa no ražas. Daļa no skanēšanas. Daļa no pamošanās…

BANG! Un Pope skanēs!

Liepājas skaņu meistari no SIA BANG meklē un rod labākos risinājumus, lai dziesminieki Popes estrādē skanētu, sakūstot ar pašas estrādes unikālo akustiku un katra dziesminieka paša dabisku skanējumu. Paldies Jānim Vasilim un Dainim Meļņikam par profesionālu un cilvēcīgu pieeju procesam.

Popes kalna galā skanēs Sīmanis!

21. jūlijā ievērtējām Popes luterāņu baznīcas akustiku. Jā! Dziesminieku VĀRTI Kurzemē izskaņā - Haralda Sīmaņa koncertu "Kalna galā" 20. augustā plkst.12.00 - dzirdēs visi!

VĀRTI Liepājas Kultūras PULSĀ

Trešdiena, 20. jūlijs.

Paldies žurnālistei Dinai Beltai,

fotogrāfam Egonam Zīvertam

un laikrakstam "Kurzemes Vārds"!

Dziesminieku VĀRTI Kurzemē PROGRAMMA

Tiekamies

Popes pilskalnā,

Popes estrādē,

Popes dabas koncertzālēs!

Dziesminieku VĀRTI Kurzemē PROGRAMMA

Tiekamies

Popes pilskalnā
Popes estrādē

Popes dabas koncertzālēs!